ZENCEFİL 7 FAZİLETİ VE FAYDALARI

Tüm Japon restoranında tabağını yanındaki zencefil izin veren bir arkadaşım var. Ve çünkü, çok güçlü ve hafif baharatlı, belli değil. Ancak, birçok erdemleri sağlık var !

Cinsel yaşamİyi

ZENCEFİL 7 FAZİLETİ VE FAYDALARIÜnünü yapan şeydir, ama doğru. Zencefil afrodizyak, güç, enerji ve canlılık verir. Tüketilen zaman, sıcak basması neden olur ve cinsel uyarılma artar, kan akışı oluşturur.

Bulantıİyi
Bazı çalışmalar zencefil antiemetik etkisi vardı : mide bulantısı ve kusma önlemek veya durdurma yeteneğine sahip olabileceğini göstermiştir. Bu nedenle, gebelik sırasında etkili olabilir.

Sindirim için İyi
Zencefil safra salgısını uyarır ve böylece gıda daha hızlı bir sindirim sağlar. Bu nedenle yağların sindirimi için yardımcı olur ve hattınız için iyidir .

Ateş Karşı grip Devletleri ve alerji

Zencefil shoagaol ve inflamatuar mükemmel anti-önlemek ve ateş, grip Devletleri ve alerjiye karşı mücadele eden zencefilol (gingerol oluşan oleoresin içerir.

Osteoartritbelirtileri Hafifletir
Zencefil doğal bir ağrı kesici görevi görür : osteoartrit ve ders kronik yorgunluk davranır durumunda eklemleri etkileyen ağrı yatıştırır.

Boğaz ağrısı Karşı

Boğaz ağrısı KarşıAnti-enflamatuar, zencefil de boğaz enfeksiyonları ve iltihapları tedavi etmek için kullanılır.

Kalp için İyi
Kan dolaşımı için iyi, çünkü kalp hastalığı ve bu önlemeye yardımcı olur. Ancak, eğer kanınızda ince olan ilaçlar alıyorsanız, tüketimi tehlikeli olabilir. Doktorunuza danışın gerekli olacaktır .